GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 4537286
nr 453 7286
Ytterfoder
Jugend majolika, höjd: 18 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 februari 2007
kl 17:28:07
100 kr
150 kr
500 kr
350 kr
550 kr
6